Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Chełmie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna
ostatnia migracja danych: ok. 8 godzin temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: 52 dni temu

Witamy w serwisie USOSweb Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Chełmie!

Każdy członek społeczności akademickiej Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Chełmie posiada swoje konto użytkownika w serwisie USOSweb, dające studentom możliwość wglądu w oceny oraz uzyskane punkty ECTS, sprawdzenia przyznanych stypendiów oraz miejsca w akademiku, wprowadzenia zdjęcia do Elektronicznej Legitymacji Studenckiej a także uzyskania informacji o numerze indywidualnego konta bankowego, na które student będzie zobowiązany wnosić ewentualne opłaty związane ze studiami. Pracownikom prowadzącym zajęcia dydaktyczne serwis umożliwia wprowadzenie ocen oraz sylabusów do zajęć.

Niezależnie od posiadanej roli, część informacji prezentowanych w USOSweb dostępna jest publicznie - jest to tzw. KATALOG, w którym znajdują się m. in. informacje o prowadzonych kierunkach studiów oraz wykazy pracowników, przedmiotów, jednostek organizacyjnych. Zdecydowana jednak większość funkcjonalności dostępna jest jedynie dla uwierzytelnionych użytkowników. Logowanie do serwisu USOSweb, jak również do pozostałych serwisów współdziałających z systemem USOS odbywa się za pośrednictwem CAS - Centralnego Systemu Uwierzytelniania PANS w Chełmie.

Identyfikatorem w CAS dla studentów są inicjały i numer albumu. Student Jan Kowalski z numerem albumu 12345 będzie miał identyfikator jk12345. W przypadku utraty hasła lub pierwszego logowania do konta w CAS można samodzielnie zresetować hasło podając adres poczty elektronicznej podane na etapie rejestracji na studia lub indywidualny adres email w domenie @nauka.panschelm.edu.pl.

ul. Pocztowa 54
22-100 Chełm
Polska
tel: +48 82 565 88 95 https://panschelm.edu.pl
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.3.0-1 (2024-04-02)